Zafer Kalkınma Ajansına Katkılarından dolayı teşekkür ederiz.-Erten Şekerleme-Erten Şekerleme ,Erten Şekerleme, Erten Lokum, Lokum, Şekerleme, Pişmaniye, Saray Helvası, Afyon Kaymağı, Afyon, Afyonkarahisar
Zafer Kalkınma Ajansına Katkılarından dolayı teşekkür ederiz.-

İşletmemiz mevcut ürün yelpazesindeki çeşit ve kaliteyi artırmak amacıyla Zafer Kalkınma Ajansına kapasite artırım projesini sunmuş ve değerlendirme neticesinde yatırım uygun değerlendirilerek hibe desteği almaya hak kazanmıştır.

Ajans desteğinde yapılacak olan yatırım neticesinde; şekerleme imalat sektöründe faaliyet gösteren işletmemizin üretim ve kalite kapasitesinin artırılması ve yenilikçi ürünlerin piyasaya sürülmesi için çikolata kaplama, kaymaklı şeker yoğurma, şeker soğutma, ambalajlama-kodlama ve genel makine ekipman üniteleri geliştirilecektir. Proje kapsamında ayrıca pazarlama etkinliklerinin artırılması ve pazar payının geliştirilmesi amacıyla tanıtım güçlendirilecektir. Bunun yanı sıra üretim süreçlerinde gıda güvenliğinin ve ürün kalitesinin artırılması için üniversite ile işbirliği yapılarak, işletmenin teknik kapasitesi artırılacaktır. Ancak değişim sürecinde ürünlerin geleneksel özgün tatları korunacaktır.

Projeyle işletmemizin rekabet gücününün artacak olması hasebiyle, T.C. Zafer Kalkınma Ajansı ve bağlı bulunduğu Kalkınma Bakanlığı’na, sağlamış oldukları destekten dolayı saygı ve şükranlarımızı sunarız.

İşletme Yönetimi